CUTEGEL N Wszechstronny wypełniacz kwas hialuronowy usieciowany Igła 27G 20mg/ml 1 ml

Dostępność brak towaru
Wysyłka w 24 godziny

Opis

Najbardziej wszechstronny wypełniacz

CUTEGEL N jest wszechstronnym wypełniaczem w postaci sterylnego żelu fizjologicznego zawierającego krystalicznie czysty - usieciowany kwas hialuronowy. Produkt zapakowany sterylnie, w postaci ampułkostrzykawki wyposażonej w dwie igły UTW. Igła UTW ma większą przepustowość, co zwiększa płynność iniekcji i pozwala na zmniejszenie nacisku na tłok do 35% standardowo stosowanego.

Właściwości :

  • Objętość : 1 ml
  • Kwas hialuronowy : 20 mg/g
  • Roztwór fosforanu pH 7 q.s.p./g
  • Wielkość cząstki : 500-600 um
  • Głębokość iniekcji : środkowe i głębokie warstwy skóry

Wskazanie :

CUTEGEL N jest wszechstronnym wysokoelastycznym trwałym wypełniaczem przeznaczonym do niwelowania objawów starzenia skóry, wypełniania zmian (blizny, bruzdy) oraz poprawy estetyki w całym obszarze twarzy. Doskonale sprawdza się w niwelowaniu np. bruzdy nosowo wargowej, bo pozwala na wypełnienie z zachowaniem pełnej naturalności ekspresji mimicznej. CUTEGEL N pozwala na nadanie wargom wymarzonej objętości, bez efektu sztuczności. Rezultaty uzyskane podczas zabiegu utrzymują się około 12 miesięcy*.

Przeciwwskazania :

Ze względu na możliwość przeniesienia przeciwwskazaniem jest wykonywanie iniekcji w miejscu ognisk zapalnych skóry np. trądzik, opryszczka etc. Nie wskazane jest wykonywanie iniekcji kwasu hialuronowego w bliskim odstępie czasu zabiegów z zastosowaniem lasera, fal radiowych oraz peelingów medycznych. Pacjenci z nieustabilizowaną cukrzycą, czynną chorobą nowotworową i chorobami autoimmunologicznymi powinni wstrzymać się z wykonywaniem zabiegów do czasu reemisji choroby. Przeciwwskazaniem jest także nadwrażliwość na kwas hialuronowy i skłonność do powstawania blizn przerostowych. Zabiegi medycyny estetycznej nie mogą być wykonywane u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

*W zależności od ogólnego stanu zdrowia, nawyków żywieniowych oraz stosowania się do wskazań pozabiegowych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl